Портрет по фотографії на замовлення

Портрет по фотографії на замовлення - Сімейний, весільний, дитячий, індивідуальний портрет.


замовити
портрет

портрет
олiєю
приклади

портрет
аквареллю
приклади

портрет
пастеллю
приклади

портрет
олівцем
приклади

UKR | RUS | ENG
Ціни на портрети
Як замовити портрет
Вимоги до фото
Індивідуальне замовлення
Знижки
Гарантії
Безпека
Способи оплати
Оформлення портрету
Доставка портрету
Питання-Відповіді
Книга відгуків
Графік роботи
Контакти


Як замовити портрет?

- Виберіть фотокартку людини, яка буде намальована на портреті (про вибір фотокартки читайте в розділі "Вимоги до фотографії");
- Визначіться з орієнтацією портрету. Одну людину, зазвичай, зображають у вертикальному положенні, двох і більше - в горизонтальному;
- Визначте, які додаткові деталі Ви б хотіли включити в портрет (наприклад, фон: кабінет, природу і т.д.);
- Виберіть позицію людини на портреті: по груди, по пояс або в повний зріст;
- Визначте, які додаткові елементи Ви б хотіли включити в портрет (наприклад, на фотокартці людина сидить за столом і тримає в руці олівець, а на портреті Ви би хотіли зобразити її з ручкою в руці).

У верхньому меню виберіть пункт "замовити портрет" і виберіть техніку, у якій портрет буде виконаний (олія , пастель, акварель або олівець).Крок 1: Вибір типу портрета

Виберіть розмір портрету, орієнтацію портрету, кількість людей на портреті, фон і стиль. Після цього Ви можете натиснути на кнопку "Застосувати" і в правому верхньому куті сторінки Ви побачите вартість Вашого портрету. Натисніть кнопку "Далі" щоб продовжити оформлення замовлення.


Крок 2: Завантаження фотографій

Вам необхідно додати фотографії, по яких буде намальований Ваш портрет (для цього натисніть кнопку "Огляд" і вкажіть шлях до фотографії на Вашому комп'ютері). Бажано, щоб ви вислали нам кілька фотографій. Натисніть кнопку "Застосувати", щоб фотографії завантажилися на наш сайт і Ви побачите фотографії, відіслані нам. Після цього, натисніть кнопку "Далі", щоб перейти до наступного кроку.


Крок 3: Контактні дані

Введіть Ваші контактні дані (будь ласка, уважно заповніть усі необхідні поля). Вкажіть також діючий E-maіl і (або ) телефон, за яким наш менеджер зможе зв'язатися з Вами і натисніть кнопку "Застосувати", після чого натисніть кнопку "Далі", щоб перейти до наступного кроку.

Крок 4: Метод доставки

Виберіть метод доставки портрета і натисніть кнопку "Застосувати", після чого натисніть кнопку "Далі" щоб перейти до наступного кроку.


Крок 5: Підтвердження й оплата

Перевірте правильність усіх введених Вами даних і виберіть бажаний метод оплати. Натисніть кнопку "Завершити замовлення" і з’явиться номер Вашого замовлення.

Після відправлення замовлення, необхідно дочекатися підтвердження про прийняття замовлення від менеджера нашого сайту і здійснити оплату за зазначеними реквізитами в залежності від обраного Вами способу оплати.

Якщо Ви не змогли визначитися з вибором портрету або у Вас є особливі вимоги, побажання, рекомендації - ми рекомендуємо Вам зробити "Індивідуальне замовлення".

Як зробити індивідуальне замовлення?

Виберіть у лівому меню розділ "Індивідуальне замовлення". Якнайдетальніше опишіть свої побажання, укажіть розмір портрета, вишліть нам фотографії.

Після одержання Вашого замовлення, наш менеджер зв'яжеться з Вами, урегулює замовлення і вишле Вам підтвердження про прийняття замовлення і повну вартість портрету з урахуванням складності і т.п.

персональний
портрет
сімейний
портрет
портрет
дітей
весільний
портрет
портрети по
стародавнім
фотографіям
портрети на
індивідуальне
замовлення
портрети
тварин
портрет і
інтер'єр
історія
портрету
       Все права защищены © 2004
       Разработка Арт студия Портрет на заказ Киев
       
Портрет на заказ : подарок на юбилей - подарок который оценят все:
оригинальный подарок к любому событию     
О нас | Партнерство | Ссылки| Контакты