Портрет по фотографії на замовлення

Портрет по фотографії на замовлення - Сімейний, весільний, дитячий, індивідуальний портрет.


замовити
портрет

портрет
олiєю
приклади

портрет
аквареллю
приклади

портрет
пастеллю
приклади

портрет
олівцем
приклади

UKR | RUS | ENG
Ціни на портрети
Як замовити портрет
Вимоги до фото
Індивідуальне замовлення
Знижки
Гарантії
Безпека
Способи оплати
Оформлення портрету
Доставка портрету
Питання-Відповіді
Книга відгуків
Графік роботи
Контакти

        
Про пастельШоколадница. Картон, пастель.Слово "пастель" походить від французького pastel від італійського pastello , зменшувальне від pasta  — тісто. У процесі виготовлення пастельних олівців вони і виглядають як тісто - звідси і назва.

  У XVІІІ столітті пастель стає вже самостійною технікою й одержує особливу популярність у Франції, де її використовували такі відомі художники, як Бушеві , Моріс Кантен де ля Тур, Шарден, пізніше Мрій, Лиотар, Делакруа. Видатним пастелистом був і італійський художник Розальба Кариера.

Багато художників останніх трьох сторіч використовували цю техніку. Сучасні художники теж все частіше використовують пастель у своїй творчості, тому що вона підкуповує особливою свіжістю, м'якістю фарб і ніжною оксамитною фактурою. Крім того, пастель, на відміну від рідких фарб, зовсім не змінює свого кольору.

Художники полюбили пастель за можливість передавати ніжні і соковиті відтінки. Пастель - матеріал тендітний і ніжний. Ним добре малювати пухнасту шерсть кошеняти, ніжні кульбаби, романтичні портрети і багато чого іншого. Приклад тому -знаменита "Шоколадница" із Дрезденської галереї. Картина, що вражає глядачів свіжістю і чистотою фарб, здається тільки що закінченої, хоча створеної ще в XVІІІ столітті!

Пастель - це м'які кольорові палички - олівці, виготовлені з пігментів, крейди і зв'язувальних речовин. Роботи пастеллю можна прийняти і за живопис, і за малюнок, графіку, гуаш, акварель. Безліч ніжних відтінків кожного кольору дозволяє створити м'які тональні переходи за рахунок втирання фарби в папір і матову поверхню... Пастель - найромантичніше, мальовнича техніка.

Приклади портретів

 
  Портрет Дівчина з дитиною. Пастель.  
 
 
  "; } else {//Для остальных print "\"Дівчина"; } ?>  
 

 
  "; } else { print "\"Дівчина"; } ?>  
 
 
  Сімейний портрет на замовлення  
 

 
  Сестри. Пастель.  
 

 
  "; } else { print "\"Дівчина"; } ?>  
 

персональний
портрет
сімейний
портрет
портрет
дітей
весільний
портрет
портрети по
стародавнім
фотографіям
портрети на
індивідуальне
замовлення
портрети
тварин
портрет і
інтер'єр
історія
портрету
       Всі права захищені © 2004
       Розробка Арт студія Портрет на замовлення Київ.
Портрети від Арт Студії : Подарунок на день народження - подарунок який оцінить кожний індивідуальний подарунок до будь якого свята     
Про нас | Партнерство | Лiнки| Контакти