Портрет по фотографії на замовлення

Портрет по фотографії на замовлення - Сімейний, весільний, дитячий, індивідуальний портрет.


замовити
портрет

портрет
олiєю
приклади

портрет
аквареллю
приклади

портрет
пастеллю
приклади

портрет
олівцем
приклади

UKR | RUS | ENG
Ціни на портрети
Як замовити портрет
Вимоги до фото
Індивідуальне замовлення
Знижки
Гарантії
Безпека
Способи оплати
Оформлення портрету
Доставка портрету
Питання-Відповіді
Книга відгуків
Графік роботи
Контакти

        
Портрет і інтер'єр

Усе, що оточує нас, є відображенням нашого внутрішнього світу . Багато людей починають усвідомлювати те, що вони в змозі змінити своє внутрішнє уявлення , і при цьому зміниться їхнє життя. Коли ви змінюєте свою внутрішню сутність, змінюється і зовнішність. Але наскільки ж вірний факт зворотнього перетворення?

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОВаш будинок може перетворитися в життєве підтвердження того, що ви хочете створити у своєму житті зараз і в майбутньому. .

Закінчуючи роботу над перетворенням свого будинку в атмосферу тепла, затишку і благополуччя, зверніть увагу на деталі. Ні що не може так добре прикрасити інтер'єр, як твори мистецтва.

Фоторепродукції картин у рамах, постери і фотографії на стінах вашої кімнати - видовище таки звичне, але щоб зробити інтер'єр оригінальним, барвистим і несхожим ні на один інший, дизайнери інтер'єру радять скористатися художніми творами. Портрет у вашому будинку додасть йому затишок, подарує теплі спогади і приємні думки про тих людей, що вам дійсно дорогі.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО
Прагнення прикрасити свій будинок портретним живописом у європейській культурі з'явилося багато сторіч назад. Тоді образотворче мистецтво вийшло за межі церкв і соборів і перетворилося в предмет розкоші, модну деталь інтер'єра багатих будинків. Знать прикрашала стіни замків портретами своїх предків, натюрмортами з дичини, пейзажами і зображеннями сцен полювання.

Слідом за знаттю і кожним розбагатілим купцем прагнув замовити свій портрет і помістити його в багатому інтер'єрі власного будинку. Причому, вартість роботи художника - портрета, повинне була свідчити про високий соціальний статус і доходи замовника. Так мода і марнославство сприяли міцному "упровадженню" портретного живопису в інтер'єри городян.

Епоха повального інтересу до інтерьерного, портретного живопису в Європі довелася на 80-і роки минулого сторіччя. Майже кожен заможній європейський будинок прикрашали оригінали особливо модних тоді німецьких і італійських художників. У Росії й Україні в цей період купувати живопис, а, тим більше, захоплюватися її колекціонуванням, могли дозволити собі тільки деякі.

В останні роки ситуація змінилася. І зараз прикраса інтер'єра будинку добутками живопису вважається гарним тоном.


БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОПри замовленні портрета визначитеся , у якій колірній гамі Ваш портрет добре поєднався б з інтер'єром. Абстракційні картини будуть чудово виглядати на світлій однотонній стіні. На строкатому фоні будуть гарно дивитися маленькі картини.

Картину необхідно розмістити так, щоб вона гармонійно вписувалася у всю композицію. У цьому велику роль грає розташування і вибір рами.

Для картин, намальованих аквареллю, пастеллю, олівцем найбільше підходить тонка рама з паспарту. Для олії підходять класичні рами з багатим малюнком (ліпним декором), вони можуть бути позолочені.

Якщо Ви хочете зробити будинок затишним , а елементи інтер'єра не занадто багаті і вигадливі, використовуйте маленькі портрети і дерев'яну лаковану раму із широким паспарту. А от пишність і багатство інтер'єра підкреслять картини, написані олією, у візерункових широких рамах. Часто такі картини знаходять своє місце в приміщеннях, оформлених у стилі постмодернізму.

"; } else { print "\"БІЛЬШ"; } ?>
З тонкими і м'якими лініями інтер'єра будуть добре гармоніювати пастельні або акварельні портрети обрамлені в тонку раму з нешироким паспарту. Інтер'єр приміщення в сучасному стилі (мінімалізм, пуризм, хайтек) дозволяє не додержуватися законів класики. Портрети в стилі абстракціонізму можна і зовсім не обрамляти , повісивши на стіну за підрамник. Зі стилем інтер'єра хайтек добре будуть сполучитися металеві рами будь-якої товщини.

Ви хочете прикрасити портретом дитячу кімнату? Зробіть раму самі разом з малям. Готову просту раму з дерева можна розфарбувати яскравими фарбами або ж обклеїти її черепашками, висушеними листами дерев, різнобарвними насіннями рослин. Пофантазуйте разом і гарний настрій Вам забезпечено, а дитині, дивлячись на картину, завжди буде приємно згадувати, що він добре провів час зі своїми батьками.


персональний
портрет
сімейний
портрет
портрет
дітей
весільний
портрет
портрети по
стародавнім
фотографіям
портрети на
індивідуальне
замовлення
портрети
тварин
портрет і
інтер'єр
історія
портрету
       Все права защищены © 2004
       Разработка Арт студия Портрет на заказ Киев
       
Портрет на заказ : подарок на юбилей - подарок который оценят все:
оригинальный подарок к любому событию     
О нас | Партнерство | Ссылки| Контакты