Портрет по фотографії на замовлення

Портрет по фотографії на замовлення - Сімейний, весільний, дитячий, індивідуальний портрет.


замовити
портрет

портрет
олiєю
приклади

портрет
аквареллю
приклади

портрет
пастеллю
приклади

портрет
олівцем
приклади

UKR | RUS | ENG
Ціни на портрети
Як замовити портрет
Вимоги до фото
Індивідуальне замовлення
Знижки
Гарантії
Безпека
Способи оплати
Оформлення портрету
Доставка портрету
Питання-Відповіді
Книга відгуків
Графік роботи
Контакти


Способи оплати      

Ви можете оплатити замовлення одним з перерахованих способів:


Наші менеджери з задоволенням дадуть відповіді на Ваші питання щодо оплати замовлення і допоможуть з вибором оптимального методу оплати.


      Оплата готівкою

Якщо Ви знаходитеся в Києві, то Ви можете оплатити замовлення в нашому офісі. Ви також можете оплатити Ваше замовлення через нашого касира , що прийме оплату в зручний для Вас час по зазначеній Вами адресі і видасть квитанцію. Оплата здійснюється до виготовлення замовлення.

назад>>

      Оплата за допомогою кредитної картки

Ми приймаємо до оплати кредитні картки MasterCard (MasterCard Mass, MasterCard Gold), Vіsa (Vіsa Classіc, Vіsa Gold), Amerіcan Express, JCB, Dіscover. Усі платежі виробляються через авторизаційний сервер компанії 2Сheckout, Іnc. у режимі захищеного з'єднання , що виключає можливість одержання даних кредитної карти третіми особами. При цьому навіть ми не одержуємо доступу до даних Вашої кредитної карти.

назад>>

      Оплата банківським переказом

Ви можете оплатити замовлення, зробивши банківський переказ на наш розрахунковий рахунок з будь-якого банку в будь-якій країні світу. У наших менеджерів Ви можете одержати всі необхідні банківські реквізити для переказу грошей на наш розрахунковий рахунок.

назад>>

      Оплата PrivatMoney

Терміновий переклад по системі
PrivatMoney з України, Росії, Латвії, Азербайджану, Вірменії, Білорусії. Переказ можна оформити в будь-якому відділенні "Приватбанку" (Україна), "Москомприватбанка" (Росія), банку "Паритате" (Латвія), а також в інших банках - агентах системи.
назад>>

      Оплата через системи "Правекс-Телеграф", "СОФТ", "Аваль-експрес", VІ Money Transfer

Термінові перекази по системах
"Правекс-телеграф" від Правексбанка, "СОФТ" від УКРСОЦБАНКА, "АВАЛЬ-Экспресс" від банка АВАЛЬ. Комісія складає приблизно 2 - 4% від суми переказу . Переказ можна зробити в найближчому відділенні кожного з зазначених банків.
Оплата через систему VIP Money Transfer - грошові перекази для фізичних осіб. Комісія - 1,5% від суми переказу в країни СНД і Балтії. Пункти VMT® розташовані в багатьох містах України, Росії, Молдавії, Казахстану, Вірменії, Іспанії й інших країн. Одержувач може одержати переказ уже через 5-10 хвилин після відправлення в будь-якому пункті VMT®.
назад>>

      Оплата в системі WebMoney

Оплата через систему
WebMoney - найшвидший спосіб оплати через Інтернет, найбільш часто застосовуваний при розрахунках. Час проходження платежу складає 1-2 хвилини. Вам необхідно мати свій рахунок (гаманець) у системі WebMoney. Для оплати, переведіть потрібну суму на наш гаманець і відправте нам повідомлення про оплату з указівкою Вашого WMІD і e-maіl.
назад>>

      Оплата через систему Яндекс.Гроші

Для оплати замовлення Вам необхідно мати свій рахунок (гаманець) у системі
Яндекс.Гроші. Її регіональні відділення в США Cyphermіnt, Іnc. (www.cyphermіnt.com), в Україні "Пейкеш Україна" (www.paycash.kіev.ua).
назад>>

      Оплата по системі Приват 24

Ви можете зробити платіж через систему інтернет-банкінга Приват24, для цього Вам необхідно мати рахунок у Приватбанку (або кредитну картку Приватбанку). Ви можете зареєструватися в системі Приват 24 за допомогою кожного з банкоматів Приватбанку. Більш детальну інформацію ви можете одержати на сайті
ПриватБанку.
назад>>

      Оплата по системі Western Unіon

Переказ можна оформити в будь-якому відділенні банку - учасника системи Western Unіon.
Western Union - Western Unіon - міжнародна система термінових грошових переказів за 15 хвилин, що дозволяє клієнтам переводити і отримувати грошові кошти в більш, ніж 190 країнах і більш, ніж у 196 000 пунктах обслуговування Western Unіon. Для відправлення переказу , необхідно зайти у відділення Western Unіon у вашому місті, заповнити бланк і внести в касу суму переказу, одержати квитанцію і повідомити нам ім'я відправника, країну і контрольний номер.
назад>>

      Оплата по системі Money Gram

Оплата через систему - найшвидший спосіб оплати, найбільше часто застосовується при розрахунках. Час проходження платежу складає 1-2 хвилини. Система грошових переказів Money Gram використовується практично у всіх великих банках, в усьому світі. Вам досить подзвонити в найближчий банк у Вашому місті і Ви одержите вичерпну інформацію щодо найближчого відділення банку.

назад>>

      Оплата по системі Anelіk

Грошові перекази по системі
"АНЕЛІК" приймаються і видаються в 70 країнах світу . У системі низькі тарифи - від 1,5 % до 3% від суми переказу . Оформлення переказу займає 2-3 хвилини на протязі 3-24 годин після відправлення отримувач зможе одержати переказ.
назад>>

      Інший спосіб оплати

Якщо Ви не впевнені в правильності вибору способу оплати, або не один з приведених способів оплати Вам не підходить, зв'яжіться з нами і наш менеджер порадить Вам, як краще оплатити замовлення.

назад>>

персональний
портрет
сімейний
портрет
портрет
дітей
весільний
портрет
портрети по
стародавнім
фотографіям
портрети на
індивідуальне
замовлення
портрети
тварин
портрет і
інтер'єр
історія
портрету
       Все права защищены © 2004
       Разработка Арт студия Портрет на заказ Киев
       
Портрет на заказ : подарок на юбилей - подарок который оценят все:
оригинальный подарок к любому событию     
О нас | Партнерство | Ссылки| Контакты